Dziś jest 28 Wrzesień 2013 r. Imieniny obchodzi: Marek, Wacław
Imieniny, urodziny czy romantyczna randka to świetna okazja do obdarowania kwiatami. Wyczarujemy wyjątkowy bukiet w cenie jaka Ci odpowiada. więcej ...
Kwiaty na ślub

Ślub w kwiatach
Kwiaty ślubne są nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Każda Panna Młoda pragnie, by w tym jedynym dniu wszystko było doskonałe i idealne.

Kwiaty na komunie

Kwiaty na komunie
Jak wybrać kwiaty dla ośmiolatka czy ośmiolatki, aby spodobały się one nie tylko rodzicom? Co zrobić, aby podarowany bukiet był niepowtarzalny i przyniósł dziecku radość?

Bukiety z kwiatów

Bukiety okolicznościowe
Każda okazja jest dobra by wręczyć komuś kwiaty. Staramy się zawsze podpowiadać naszym klientom jakie kwiaty powinni zamówić na konkretną okazję.

kwiaty bukiety zgorzelec

Witamy w Kwiaciarni Hokus-Pokus

Na rynku zgorzeleckim istniejemy od 30.11.2002 roku codziennie starając się usatysfakcjonować naszych stałych klientów oraz zdobyć zaufanie tych, którzy odwiedzili nas po raz pierwszy.
Cieszymy się dużym uznaniem wśród ludzi, którzy systematycznie powierzają nam swoje fantazje, szaleństwa i oczekiwania związane z kwiatami oraz tworzeniem innych kompozycji z kwiatów.
Cechuje nas: profesjonalizm, nowatorstwo, nietuzinkowość rozwiązań.
Nasze wiązanki i bukiety są niepowtarzalne, potrafimy WYCZAROWAĆ z kwiatów najpiękniejszą kompozycję, która będzie w stanie zachwycić nawet tych najbardziej wymagających.

Kwiaty ślubne to niewątpliwie bardzo ważny element uświetniający ceremonię, późniejszy bal a zwłaszcza strój Panny Młodej. Są nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Towarzyszą nam od zawsze. Swoim pięknem, cudownym zapachem, kolorystyką wzbudzają w nas zachwyt i podziw. Ważna jest jego forma i styl, a także dobór kwiatów i kolorów.

Oferujemy:

KOMUNIA


W naszej kwiaciarni znajdą Państwo fachową pomoc przy doborze odpowiednich kwiatów. Doradzimy w jakim kolorze i jaki rodzaj kwiatów wybrać tak aby ozdoby były efektowne, estetyczne, wygodne i praktyczne a jednocześnie miały zpewnić dziecku komfort podczas długich uroczystości.

poczta kwiatowa zgorzelec

Poczta kwiatowa
Zamów kwiaty, my dostarczymy je pod wskazany adres w Zgorzelcu, Goerlitz lub w okolicy.

Dekoracja samochodu ślubnego

Dekorowanie samochodów
Specjalizujemy się w dekorowaniu samochodów, aranżacji wnętrz na potrzeby wydarzeń, wystroju innych elementów.