Dziś jest 28 Wrzesień 2013 r. Imieniny obchodzi: Marek, Wacław
Imieniny, urodziny czy romantyczna randka to świetna okazja do obdarowania kwiatami. Wyczarujemy wyjątkowy bukiet w cenie jaka Ci odpowiada. więcej ...
Kwiaty na ślub

Ślub w kwiatach
Kwiaty ślubne są nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Każda Panna Młoda pragnie, by w tym jedynym dniu wszystko było doskonałe i idealne.

Kwiaty na komunie

Kwiaty na komunie
Jak wybrać kwiaty dla ośmiolatka czy ośmiolatki, aby spodobały się one nie tylko rodzicom? Co zrobić, aby podarowany bukiet był niepowtarzalny i przyniósł dziecku radość?

Bukiety z kwiatów

Bukiety okolicznościowe
Każda okazja jest dobra by wręczyć komuś kwiaty. Staramy się zawsze podpowiadać naszym klientom jakie kwiaty powinni zamówić na konkretną okazję.

kwiaciarnia hokus pokus

Oferta Kwiaciarni Hokus Pokus

OPRAWA KWIATOWA ŚLUBÓW I WESEL

Kwiaty ślubne to niewątpliwie bardzo ważny element uświetniający ceremonię, późniejszy bal a zwłaszcza strój Panny Młodej. Są nieodłącznym elementem każdej uroczystości. Towarzyszą nam od zawsze. Swoim pięknem, cudownym zapachem, kolorystyką wzbudzają w nas zachwyt i podziw. Ważna jest jego forma i styl, a także dobór kwiatów i kolorów.

Oferujemy:

KOMUNIA


W naszej kwiaciarni znajdą Państwo fachową pomoc przy doborze odpowiednich kwiatów. Doradzimy w jakim kolorze i jaki rodzaj kwiatów wybrać tak aby ozdoby były efektowne, estetyczne, wygodne i praktyczne a jednocześnie miały zpewnić dziecku komfort podczas długich uroczystości.

WIĄZANKI I BUKIETY OKOLICZNOŚCIOWE ORAZ KWIATY CIĘTE

Korzystając z naturalnego piękna kwiatów oraz nieograniczonych możliwości ich komponowania, tworzymy i dostarczamy niepowtarzalne kompozycje ze świeżych kwiatów ciętych, bukiety, wiązanki wg naszych pomysłów lub indywidualnych zamówień w kolorystyce i rodzaju kwiatów wybranej przez Państwa. Każda okazja jest dobra by wręczyć komuś kwiaty. Staramy się zawsze podpowiadać naszym klientom, jakie kwiaty powinni zamówić na konkretną okazję.
Dostarczamy również gotowe kompozycje w wazonach do recepcji, biur, sekretariatów, sal konferencyjnych. Oferujemy obsługę florystyczną na konferencje, targi, wystawy, bankiety, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe. Wykonujemy również kompozycje z roślin sztucznych i suszonych, które świetnie nadają się do miejsc o bardzo złych warunkach świetlnych: ciemne sale konferencyjne, korytarze lub zbyt niskich temperaturach.

KWIATY DONICZKOWE

Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa aranżację z odpowiednio dobranych odmian roślin doniczkowych, uwzględniając specyficzne warunki w pomieszczeniu i zapotrzebowanie. Tworzymy ogródki kwiatowe. Posiadamy bardzo bogaty wybór doniczek.

FLORYSTYKA ŻAŁOBNA


W tej smutnej dla każdego chwili przygotujemy odpowiednie kwiaty, tak abyście mogli Państwo towarzyszyć zmarłemu w jego ostatniej drodze. Ujmująca, a zarazem delikatna wiązanka pogrzebowa pozwoli wyrazić uczucia po stracie ukochanej osoby.

Tworzymy niepowtarzalne wieńce i wiązanki pogrzebowe. Wykonujemy je z kwiatów żywych jak i sztucznych na prośbę klienta. Doradzamy kształt i rodzaj kwiatów mających znaleźć się w wiązance lub wieńcu. Każdy wieniec i wiązanka opatrywana jest szarfą z napisem wg życzenia. Wykonujemy wiazanki na trumnę, na urnę, wiazanki "w rękę" na liściach lub stelarzu oraz wieńce stojące.
Ceny ustalamy z klientem po wyborze wielkości wiązanki i gatunku kwiatów lub dopasowujemy wyrób do wskazanej ceny przez Państwa.

Dostarczamy kwiaty w dowolne miejsce w Zgorzelcu i Görlitz Kościoła, na cmentarz, do domu - w formie wiązanki kondolencyjnej.
Z okazji Święta Zmarłych dowozimy stroiki nagrobne.

poczta kwiatowa zgorzelec

Poczta kwiatowa
Zamów kwiaty, my dostarczymy je pod wskazany adres w Zgorzelcu, Goerlitz lub w okolicy.

Dekoracja samochodu ślubnego

Dekorowanie samochodów
Specjalizujemy się w dekorowaniu samochodów, aranżacji wnętrz na potrzeby wydarzeń, wystroju innych elementów.